E cineva pe aici sau scriem ca prostii??? Macar adminii ar trebui sa-si dea mai mult interesul! Daca postam pe un forum afara pana acum cred ca nici nu apucam sa citesc toate raspunsurile!!!
E cineva pe aici sau scriem ca prostii??? Macar adminii ar trebui sa-si dea mai mult interesul! Daca postam pe un forum afara pana acum cred ca nici nu apucam sa citesc toate raspunsurile!!!
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)