are un site simplu, si cu timp de incarcare mic.
cat am folosit presatshop si eu am avut ceva probleme la incarcare.
La cscart folosesc un script f simplu si bun: smartoptimizer, care uneste CSS urile si face cache la tot ce s epoate. E diferenta clara intre ce era inainte si ce este acum. Daca vrei o sa il trimit pe mail.



Răspunde cu citat