da, cred ca e ok, imi poti da si mie codul si ceva instructiuni de folosire? multumesc
da, cred ca e ok, imi poti da si mie codul si ceva instructiuni de folosire? multumesc
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)