am testat si codul acesta, unu la mana e marquee iar eu vreau ceva fix si doi nu stiu de ce dar mi a modificat textul din footer, adica de pe stanga mi l-a pus pe centru![]()
am testat si codul acesta, unu la mana e marquee iar eu vreau ceva fix si doi nu stiu de ce dar mi a modificat textul din footer, adica de pe stanga mi l-a pus pe centru![]()
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)