Salutare,

Stie cineva care este codul care trebuie implementat intr-un site pentru a avea ca si rezultat modalitatea aceea de a afisa o reclama in javascript, full width ca accea de pe siteul celor de la forum.softpedia.com cu Vodafone?

Multumesc