Salutare,
Stie cineva care este codul care trebuie implementat intr-un site pentru a avea ca si rezultat modalitatea aceea de a afisa o reclama in javascript, full width ca accea de pe siteul celor de la forum.softpedia.com cu Vodafone?
Multumesc
Salutare,
Stie cineva care este codul care trebuie implementat intr-un site pentru a avea ca si rezultat modalitatea aceea de a afisa o reclama in javascript, full width ca accea de pe siteul celor de la forum.softpedia.com cu Vodafone?
Multumesc
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)