Postat în original de Tom Un lucru oricum e clar: ROMANII au BANI! Sa nu spui asa ceva cu voce tare, ca nu ne mai dau astia de la UE bani, ca ei cred ca romanii sunt saraci de cersesc pe la ei
Citeste primul meu curs SEO - principii de baza. Vezi oferta mea de advertoriale PR5.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)
Reguli Forum