
Postat în original de
haos
Tom, BF e mai putin cunoscut in Romania decat Craciunul. Azi am vizitat toate hypermarketurile importante de la mine din oras si absolut toate aveau parcarile atat de pline, incat trebuiau sa parcheze oamenii si printre blocurile din apropiere.
In plus am un stand promotional in Real din care am observat o adevarata inundatie de cumparaturi. O fi din cauza sfarsitului lumii, o fi din cauza ca ii dau banii afara din casa pe Romani, nu stiu.. un singur lucru e cert - Craciunul bate BF cam de aici pana dincolo de stele
LE: Unele preturi, sigur sunt lichidari de stoc..
Eu nu-mi fac cumparaturile in ro de 5 ani, doar mancare si uzul necesar, asa ca nu cunosc offline.
Da, din ce vad e haos peste tot, dar asta din cauza ca lumea nu are timp de cumparaturi in fiecare zi, si alearga dupa ce au nevoie: brand, mancare......
Un lucru oricum e clar: ROMANII au BANI!
Deci, daca se vinde bine de craciun, cum are F64 ofertele respective?
Nu trimite PM cu intrebari, posteaza pe forum! Nu ofer sfaturi, audit sau raspunsuri pe PM.