Eu m-am prins la timp si am cateva comisioane frumoase in asteptare
ON: Sunt reduceri de craciun, posibil sa fie asociate si cu lichidari de stoc.
Eu m-am prins la timp si am cateva comisioane frumoase in asteptare
ON: Sunt reduceri de craciun, posibil sa fie asociate si cu lichidari de stoc.
Asta inteleg si eu, dar tipul de reducere nu-l inteleg. Erau camere sub pretul lui Amazon, sau cu 5-20 mil mai ieftine ca alte magazine "celebre" de la noi.
Ma interseaza "smecheria", nu faptul ca sunt reduceri.
Nu e cursul valutar, scaderea e prea mica. Lichidare de stoc, nu e, pt ca sunt modele destul de noi, iar cele vechi sunt modele bune care isi pastreaza pretul.
Nu e discount de brand, pt ca ala se aplica la obiective (pachet), iar ei au si (doar) la aparate.
Nu sunt refurbished, pt ca specificau.
E lot facut pe vapor?
Import piese, si asamblate aici?
Au bagat la "misto", doar pt brand? Au vandut cateva bucati si atat! Multe au disparut fata de ieri (cele mai bune oferte, au disparut).
Nu comanda nimeni in perioada asta? A trecut BF, a trecut perioada de cadouri?
Nu e reducere cu "cupon", unde merge prosteala de "reducere".
Deci?
Nu trimite PM cu intrebari, posteaza pe forum! Nu ofer sfaturi, audit sau raspunsuri pe PM.
Momentan este/sunt 2 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 2 vizitatori)