Rezultate 1 la 10 din 34

Subiect: eMag joaca tare..

Afișare hibrid

  1. #1
    Avatarul lui LensFlare
    LensFlare este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    43
    Data înscrierii
    25th November 2010
    Posturi
    1.114
    Putere Rep
    43

    Implicit

    Eu m-am prins la timp si am cateva comisioane frumoase in asteptare

    ON: Sunt reduceri de craciun, posibil sa fie asociate si cu lichidari de stoc.

  2. #2
    Avatarul lui Tom
    Tom
    Tom este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    131
    Data înscrierii
    25th September 2010
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    48
    Posturi
    3.169
    Putere Rep
    131

    Implicit

    Citat Postat în original de LensFlare Vezi Post
    Eu m-am prins la timp si am cateva comisioane frumoase in asteptare

    ON: Sunt reduceri de craciun, posibil sa fie asociate si cu lichidari de stoc.
    Asta inteleg si eu, dar tipul de reducere nu-l inteleg. Erau camere sub pretul lui Amazon, sau cu 5-20 mil mai ieftine ca alte magazine "celebre" de la noi.

    Ma interseaza "smecheria", nu faptul ca sunt reduceri.

    Nu e cursul valutar, scaderea e prea mica. Lichidare de stoc, nu e, pt ca sunt modele destul de noi, iar cele vechi sunt modele bune care isi pastreaza pretul.
    Nu e discount de brand, pt ca ala se aplica la obiective (pachet), iar ei au si (doar) la aparate.
    Nu sunt refurbished, pt ca specificau.

    E lot facut pe vapor?
    Import piese, si asamblate aici?
    Au bagat la "misto", doar pt brand? Au vandut cateva bucati si atat! Multe au disparut fata de ieri (cele mai bune oferte, au disparut).
    Nu comanda nimeni in perioada asta? A trecut BF, a trecut perioada de cadouri?

    Nu e reducere cu "cupon", unde merge prosteala de "reducere".

    Deci?
    Nu trimite PM cu intrebari, posteaza pe forum! Nu ofer sfaturi, audit sau raspunsuri pe PM.

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 2 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 2 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. SDS Tool - pentru cei ce joaca triburile
    De GHx în forumul Utile
    Răspunsuri: 0
    Ultimul Post: 22nd August 2008, 17:51
  2. sal'tare
    De Otto în forumul Prezentare forumisti
    Răspunsuri: 7
    Ultimul Post: 14th May 2008, 21:27
  3. super tare - ce idee super tare !
    De anunturi_gratuite_ro în forumul E-mail SPAM
    Răspunsuri: 20
    Ultimul Post: 27th February 2008, 23:09
  4. Se joaca Google cu algoritmii?
    De Netul în forumul Google
    Răspunsuri: 20
    Ultimul Post: 19th July 2007, 15:21
  5. google se joaca :)
    De Diana în forumul Google
    Răspunsuri: 8
    Ultimul Post: 20th December 2006, 10:43

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •