Nop, sunt doar de la curtea de arges. Vezi aici un inteviu cu mine, cand eram cu baietii la balci.:
Tom = in maioul albastru, Dan = cel cu "Rebuturi", Roby = " cel cu basca de paie" = e cam scump toate! Era si Kidu cu noi, dar nu era fardat! Krumel era patronul de la "tiribomba",.... ce vremuri tata. Acum toti cu seo, nu va mai place la balci!![]()
Ultima modificare făcută de Tom; 25th July 2012 la 16:16.
Nu trimite PM cu intrebari, posteaza pe forum! Nu ofer sfaturi, audit sau raspunsuri pe PM.
eu pazeam caii...
pai seo e un fel de balci online, cum sa nu ne placa...
@Tom, Trebuie sa recunosti ca am avut cea mai cool caruta. Nu mai zic faptul ca (virgula) cu cascheta aia jmechera zici ca eram JR din Dallas.
Daca te pot ajuta cu un sfat sau daca doresti o oferta de optimizare pentru siteul tau, da-mi un mesaj!
Am avut cea mai proasta saptamana. Motivul e ca e berea calde, sucu calde si mai e si codu vietii, ala galben. Cine sa ne mai revergoreze si pe noi?
Trust, but verify.
@ Dan - O dansatoare care sa aiba o jacheta cu mesajul: "F**k me i' m seo specialist"![]()
nu am nici un prieten, e o minciuna!
Vand afacere la cheie, ca tot e canicula: www.piscina-retro.ro
![]()
Vand pachet de advertoriale pe site-uri autoritare -> vezi oferta
Ai nevoie de un site profi pentru afacerea ta? Contacteaza-ma!
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)