nu am lucrat cu ebay usa .. am zis ca am cumparat din america si germania .. dar nu de pe ebay .. de pe ebay vreau sa cumpar de la privati diferite produse noi si sh. cum fac cu transportu ? baga id motociclistcom .. sa vorbim 5 minute te rog
nu am lucrat cu ebay usa .. am zis ca am cumparat din america si germania .. dar nu de pe ebay .. de pe ebay vreau sa cumpar de la privati diferite produse noi si sh. cum fac cu transportu ? baga id motociclistcom .. sa vorbim 5 minute te rog
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)