eBay este un portal de comparatie de preturi, cam cum e Shopmania la noi.
Toti furnizorii sunt verificati si nu cred ca-ti iei teapa.
Singura chestie e cu transportul. Daca nu-ti asiguri marfa te cam fura posta romana si nu ai cum sa reclami. Eu am patit-o si astia de la posta romana sunt niste magari ordinari.
Daca ai lucrat cu eBay USA si a fost OK, de ce ai avea probleme cu Germania?








