Rezultate 1 la 10 din 4136

Subiect: Afiliere Emag ProfitShare

Afișare hibrid

  1. #1
    Avatarul lui Daniel
    Daniel este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    37
    Data înscrierii
    21st May 2008
    Locaţie
    Bucuresti(pt moment)
    Posturi
    493
    Putere Rep
    37


    Implicit

    3% e mai mult decat generos, o sa apara widgetul lor pe foarte multe siteuri :-)

  2. #2
    Avatarul lui radu4us
    radu4us este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    32
    Data înscrierii
    5th February 2009
    Locaţie
    Online
    Vârstă
    44
    Posturi
    223
    Putere Rep
    32


    Implicit

    M-am grabit cu intrebarea cu 3% ....am introdus si eu widget-urile lor sa vad ce iese...

  3. #3
    Avatarul lui c_n_m
    c_n_m este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    41
    Data înscrierii
    25th February 2006
    Locaţie
    București / Ilfov
    Vârstă
    54
    Posturi
    622
    Putere Rep
    41


    Implicit

    O mica intrebare, valabila pentru orice sistem de afiliere, nu numai in cazul de fata: Ce se intampla cu clientii referiti care cumpara comandand telefonic (ca doar asta e cea mai usoara modalitate dupa ce ajung pe pagina produsului, ce rost mai are sa-si faca un cont cand pot pune mana pe telefon)? Se primeste comision pentru ei?

  4. #4
    Avatarul lui Emil Chelariu
    Emil Chelariu este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    39
    Data înscrierii
    1st March 2006
    Locaţie
    Ploiesti
    Posturi
    622
    Putere Rep
    39


    Implicit

    chiar as fi curios sa aflu cati dintre clientii unui magazin virtual din Romania fac comanda pe net si cati suna pentru a comanda produsul . Eu unul nu am sunat niciodata pentru a face comanda.
    :)

  5. #5
    Avatarul lui c_n_m
    c_n_m este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    41
    Data înscrierii
    25th February 2006
    Locaţie
    București / Ilfov
    Vârstă
    54
    Posturi
    622
    Putere Rep
    41


    Implicit

    Citat Postat în original de Emil Chelariu Vezi Post
    chiar as fi curios sa aflu cati dintre clientii unui magazin virtual din Romania fac comanda pe net si cati suna pentru a comanda produsul
    Asta chiar ar fi interesant de aflat. Am creat un poll.

    [/end offtopic]

  6. #6
    Avatarul lui c_n_m
    c_n_m este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    41
    Data înscrierii
    25th February 2006
    Locaţie
    București / Ilfov
    Vârstă
    54
    Posturi
    622
    Putere Rep
    41


    Implicit

    Campania eMag a prins, sunt deja zeci de site-uri care au integrat widget-urile.

    Vad ca cineva a propus niste metode pentru eliminarea problemei acordarii comisioanelor pentru comenzile date prin telefon. Vedeti aici.

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 20 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 20 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. voucher emag
    De prodan_13 în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 1
    Ultimul Post: 26th January 2010, 15:04
  2. SPAM: eMAG.ro (din nou!)
    De c_n_m în forumul E-mail SPAM
    Răspunsuri: 11
    Ultimul Post: 5th July 2007, 08:55
  3. eMag.ro
    De Diana în forumul E-mail SPAM
    Răspunsuri: 19
    Ultimul Post: 20th July 2006, 21:23
  4. Emag In Rep. Moldova?
    De alfie în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 4
    Ultimul Post: 17th April 2006, 14:50
  5. Emag In Dmoz
    De Iskander în forumul DMOZ
    Răspunsuri: 4
    Ultimul Post: 6th January 2006, 23:35

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •