3% e mai mult decat generos, o sa apara widgetul lor pe foarte multe siteuri :-)
3% e mai mult decat generos, o sa apara widgetul lor pe foarte multe siteuri :-)
M-am grabit cu intrebarea cu 3% ....am introdus si eu widget-urile lor sa vad ce iese...
O mica intrebare, valabila pentru orice sistem de afiliere, nu numai in cazul de fata: Ce se intampla cu clientii referiti care cumpara comandand telefonic (ca doar asta e cea mai usoara modalitate dupa ce ajung pe pagina produsului, ce rost mai are sa-si faca un cont cand pot pune mana pe telefon)? Se primeste comision pentru ei?![]()
chiar as fi curios sa aflu cati dintre clientii unui magazin virtual din Romania fac comanda pe net si cati suna pentru a comanda produsul . Eu unul nu am sunat niciodata pentru a face comanda.
:)
Asta chiar ar fi interesant de aflat. Am creat un poll.
[/end offtopic]
Campania eMag a prins, sunt deja zeci de site-uri care au integrat widget-urile.
Vad ca cineva a propus niste metode pentru eliminarea problemei acordarii comisioanelor pentru comenzile date prin telefon. Vedeti aici.
Momentan este/sunt 20 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 20 vizitatori)