Si cine trebuie sa le scoata din sistem?
Si vechi mai multe.
Ce-mi pare rau este faptul ca si eu intr-o vreme stateam bine in serp . Atunci n-am stiut sa profit si acum se pare ca e mai greu...
O intrebare, daca stie cineva: este public numarul de afiliati inscrisi in PS ?




...blog.ro 
Răspunde cu citat