Cristian, eu am spus tot ce aveam de spus si am dat si referinta externa catre wikipedia pentru cei care mai aveau dubii ca vorbim despre spam. Sa fiu sincer, ma asteptam si la pozitie din partea ta sau a altor administratori ai forumului pentru ca vorbim clar de promovarea spamului pe un forum care (cred ca) se doreste al profesionistilor in SEO. Profesionisti in sensul adevarat. Scopul acestei discutii si al provocarilor repetate ale lui Romaniac (aflat sub un dulce anonimat sub care poate spune orice si nu-si asuma nimic ca persoana...) este evident pentru a atrage atentia si a promova aceste practici. Profesionistii SEO au o parere? Acceptam acest fel de spam?
Multumesc.



Răspunde cu citat