E o solutie destul de buna, in lipsa alteia.
A mai ramas sa ne dai numarul de card...
Cam o data pe luna o sa mergi la Case de Copii?
E o solutie destul de buna, in lipsa alteia.
A mai ramas sa ne dai numarul de card...
Cam o data pe luna o sa mergi la Case de Copii?
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)