scuze ca raspund asa de greu dar am avut niste spectacole , zilele astea voi merge la case de copii ca sa vad unde voi face luna asta spectacolul , si voi reveni pe forum cu toate detaliile .
Va multumesc
scuze ca raspund asa de greu dar am avut niste spectacole , zilele astea voi merge la case de copii ca sa vad unde voi face luna asta spectacolul , si voi reveni pe forum cu toate detaliile .
Va multumesc
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)