1. fiecare v-a spune pe forum cat , sau cu ce a participat.
2. bonuri fiscale pentru cele cumparate
3 . Un bucurestean sau mai multi ( membru Seo) cu inima mare ma poate insotii la spectacole sa vada ca nu duc sponsorizarile la mine acasa.

Multumesc si astept si alte pareri