eu vreau incepand din aceasta luna sa fac cate un spectacol la o casa de copii , eu pot asigura animatia , benevol , dar nu imi permit sa cumpar : ( dulciur , sucuri , eventual jucarii sau hainute , ) nu vreau sa-i umplu de cadouri dar nici cu mana goala nu prea as merge + mai sunt costuri logistice ( baloane, machiaje ) caut oameni cu suflet care sa se implice cat de cat , de organizare ma voi ocupa personal , deci nu trebuie sa alerge nimeni . iar toti
" eventualii sponsori " pot asista si la spectacol si la achizitionarea celor necesare .
Eu nu vreau nimic pentru mine , vreau doar sa fac un gest nobil ajutandu-i pe cei care au nevoie.
Pentru alte detalii sunt diponibil la orice ora