Imi place ideea ta. As vrea si eu sa contribui cu ceva, cateva sute de mii pentru dulciuri. Din pacate eu stau in Cluj, deci nu o pot face direct, dar pot sa virez banutii intr-un cont, undeva.
Cred ca oricine de pe acest forum, care este implicat personal in optimizare, isi permite (este o "meserie" destul de banoasa) sa faca un act caritabil si sa puna intr-un cont cateva sute de mii, sau chiar cateva zeci de mii , cel putin o data, nu credeti? De exemplu, cred ca se poate renunta la cateva beri :lol: . Voi cei din Bucuresti ati putea organiza cumva chestia asta...poate ajungem si in mass media cu treaba asta - "Comunitatea online Seopedia.ro ajuta copiii orfani", parca si vad titlu in ziar![]()
Bravo "happyclown" pentru ideea ta, nota 10. Sper sa iasa ceva frumos din asta!
Astept sugestii, raspunsuri, pareri...




Răspunde cu citat