Ce pot spune , e ca va multumesc din suflet pentru interesul pe care il aratati, un cont nu am , dar am card , insa e o chestie la mijloc , eu as vrea ca treaba sa fie foarte transparenta , nu vreau sa ma acuze cineva ca imi insusesc foloase necuvenite.
Va multumesc inca odata.


Răspunde cu citat