Habar n-ai ce vorbesti, n-ai inteles nimic si eu nu imi mai bat capul sa iti explic atat timp cat tu postezi intr-un topic despre spam desi nu sti ce e ala spam. Pentru cei care au vrut sa inteleaga, eu am explicat destul de clar problema la fel cum am inteles destul de clar de la Krumel ce s-a intamplat defapt.