Kaa, raporteaza mesajul si deslusim. O sa scot citatele, las doar discutia.
Sa vedem ce urmeaza...

Ptr restul, mesajele citate nu contin nume de persoane si ele nu lezeaza pe nimeni. Nu e ok sa publici mesaje private cu numele celui cu care ai corespondat, dar in rest nu vad care e problema. Sint ascunse numele de domenii, nu apar informatii personale, etc. Deci e destul de ok.

Bogdan Calin, ai folosit optiunea de raportare?