Incepe cu Regulamentul, din cate imi amintesc nu ai voie sa faci publice mesajele private.
In al doilea rand as raporta administratorului amenintarile, nu mi se pare corect, indiferent de pozitie sa ameninti un coleg de forum ca il dai afara. Daca se permite atitudine de gen, va fi escaladata rapid...





