eu unul nu scot niciun ads nu ma iau dupa un gay.
eu unul nu scot niciun ads nu ma iau dupa un gay.
Ultima modificare făcută de Cristian Mezei; 26th March 2008 la 10:22.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)