La mine e si mai amuzant. Ma cheama Oana-Nicoleta (mama ei de liniuta) si in formular era trecut doar Oana. Nu i-am primit. Am mai patit-o cu Nicoleta Oana. Iar, n-am primit banii. Daca e vreo problema, iti recomand sa mergi la Oficiile Postale sa scoti. Acolo nu te mai intreaba nimic si prea putin le pasa de amanunte d-astea.




Răspunde cu citat
si atat.
