Citat Postat în original de robyroy Vezi Post
Nici un om intreg la minte nu o sa se lege de aceasta problema.
Eu nu am putut retrage bani trimisi prin WU din Franta pentru ca mi s-a scris prenumele in franceza "Stephane" in loc de Stefan
Deci, cred ca s-ar putea sa se lege si de o liniuta daca vor neaparat.