ma faceti sa rad si sa imi para rau ca am postat aici , cand va aud ca site-ul e ilegal si ca viseaza la 10.000 mult si bine ... e greu cu voi .. scuzatima ca mam bagat si io un seama cu o ideie / afacere .. sunteti prea importanti sa va deranjez , nu stiu ce mai cautati pe aci daca sunteti asa plin de voi iar bani la voi vin din site-urile cu trafic "imens" pe care il aveti .