ai 50% insemna , 50% din cat face profit , daca face 2 euro , 1 euro tie 1 mie ce e asa de greu ?
sa se ocupe de site , promovare, deisgn, seo, retele de socializare, programare script..etc etc ..sa modifice site-ul sau sa faca ce vrea ca sa urce traficul cat mai mult ,
scurt , sa se ocupe de site , iar profitul il impartim 50% - 50%
p.s..am vb cu cineva despre site, si daca se ocupa cineva de el care stie seo , si are chef si timp de promovare , si are experienta cu retelele de socializare si in seo, traficul poate urca si pana la 10mii/unici pe zi ..
Ultima modificare făcută de LuKian; 27th November 2010 la 20:31.
Scriu prost gramatical.... dar totusi, fii pozitiv!