Cred ca el a vazut ce scrie pe inscriu.ro, pe pagina de "cum inscriu".
Textul ala zice asa:
"Nu mai folositi copy/paste din Microsoft WORD, formatarea pe care o copiati declanseaza filtrul Copyscape. Utilizati Notepad, Dreamweaver sau alte editoare de text."
Asta cred ca l-a bagat in ceata![]()



Răspunde cu citat