Am citit în alt topic că am nevoie de 30 de mesaje. E adevărat? De ce atîtea restricții? Ce forum e ăsta?![]()
![]()
Am citit în alt topic că am nevoie de 30 de mesaje. E adevărat? De ce atîtea restricții? Ce forum e ăsta?![]()
![]()
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)