Daca este vorba de caseta aia cu litere pentru introdus codul, am pus si eu asa ceva, ceva mai simplu , e adevarat
vezi pagina de inscriere(nu pot pune link)
dar nu s-a schimbat nimic, de aici a plecat ideea ca e un robot care completeaza direct in baza de date,
iar serverul este in Olanda si am probleme in comunicarea cu ei, cred ca o sa caut un host in bucuresti, aveti vreo propunere ?