Nu e chiar japca, tinand cont ca daca tema e buna, clienti ai destui fara sa misti un deget..![]()
Nu e chiar japca, tinand cont ca daca tema e buna, clienti ai destui fara sa misti un deget..![]()
Imi ocup timpul uneori cu pariuri sportive si fac si web development WordPress.
Mie sincer imi place foarte mult. Totusi, la un urmator update te-as sfatui sa:
1. Pui border la slider, la sagetile stanga / dreapta. Se vede nasol pe langa restul structurii, care are border.
2. La "Let's get started" fa si tu butoanele de Read More ceva mai mari. La inceput nu le-am observat...
3. La Blog pune si tu textul "Blog" mai in stanga. Mi se pare ca arata putin cam dubios pe centru, asa.
4. Tot la Blog, scoate tag cloudul ca arata groaznic.
In rest arata foarte foarte tare! Felicitari!!!
P.S.: Un sfat: Urmatoarea tema incearca sa o faci perfecta pentru un blog personal (un exemplu ai aici). Sunt foarte multi care cauta asa ceva si cred ca ar genera ceva vanzari...
Digital Performance Specialist - realizez campanii de FB, IG, Google si YouTube Ads.
Ah, ma mai ocup si cu grafica photo si video. Pentru colaborari ma puteti contacta aici.
ori sunt gratuite, ori au pret mai mare sau mai mic?
Ce are in plus?
- design care zic eu ca e premium si peste majoritatea temelor free
- updateuri
- suport
Poate sunt si alte teme complexe dpdv al nr shortcode-urilor, page templates, panou complex de admin, dar nu stiu unde o sa primesti premium suport, update-uri cand nu merge sau se schimba ceva.
Nu inteleg ce ai vrut sa zici cu asta. Sa nu inteleg gresit, poti detalia... Nu de alta, dar mi se pare atac la persoana, nu am postat aici cu scopul de marketing, voiam doar pareri pentru a o imbunatati(a fost respinsa de vreo 4 ori inainte)...iar la sfarsit mi s-a parut de bun simt sa spun ca mi-a fost acceptata, daca tot am deschis topicul.Faci povestea in cat mai multe versiuni si te lauzi unde vezi cu ochii
@George Multumesc pentru feedback!
Imi ocup timpul uneori cu pariuri sportive si fac si web development WordPress.
Cristi, subscriu la ideea crearii unei teme destinate blogului personal.
Uita-te la cele mai vandute teme de pe themeforest. Daca o sa intelegi de ce s-au dat atat de bine respectivele si ai poti veni cu ceva pe aceeasi linie, cred ca poti face treaba foarte buna.
Nu intotdeauna ceea ce credem noi ca se cauta, o sa se si cumpere. De exemplu tema asta: BigFeature - Wordpress Theme Preview - ThemeForest a fost vanduta de 4500 de ori cu pretul de 35 de dolari.
Eu nu vad nimic deosebit la ea. Utilizatorii par sa fie de alta parere. Mult succes !![]()
Siteul tau e in balarii, nu urca? Competitorii te bat de iti suna apa in cap? Ai fost penalizat si nu stii ce sa faci? Cel mai probabil ai nevoie de un audit SEO complet. :)
@cristi g
Doamne feri de atac
Ziceam sa lauzi avantajele temei pe directoarele de articole, comunicatele de presa... in cat mai multe versiuni.
Credinta la institutiile specializate. Aici facem Servicii de seo
Mi se spunea 1nesco
![]()
@Nichita acu vreo 2-3 ani se vindeau altfel...si temele astea sunt deja populare si postate pe sute / mii de siteuri, de asta sunt inca atat de cautate....
Cu o tema noua nu prea mai merge la fel...Mie mi se pare cel putin aiurea ca utilizatorii vor multe chestii, dar ei folosesc intr-o tema 10% din ce ofera o anumita tema. Dar daca ar fi sa aleaga intre o tema care contine 90% din ce vrea el si 10% chestii inutile, dar mai simpluta si una de 10% ce vrea el si 90% chestii pe care le va folosi....eu sunt ferm convins ca va alege cea pompoasa cu multe multe chestii...
@1nesco..ma gandeam eu..Da, dar inca nu stiu daca se merita sa fac asta...Nu stiu daca tema e indeajuns de buna a.i. sa merite banii....
Eu ma gandeam sa mai fac 2-3 sa-mi cresc rating-ul pe envato si apoi la o tema mai buna sa-mi investesc timpul si banii in ea pentru a o promova...![]()
Imi ocup timpul uneori cu pariuri sportive si fac si web development WordPress.
Digital Performance Specialist - realizez campanii de FB, IG, Google si YouTube Ads.
Ah, ma mai ocup si cu grafica photo si video. Pentru colaborari ma puteti contacta aici.
Ar prinde bine daca ai face tema in mai multe culori, in mai multe variante.
P.s m-as bucura enorm daca ai face o tema si pentru magazinele online.
Vreau mai mult, mai mult si atat.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează īn acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)