Designul mi se pare foarte aiurea....Culori prost alese, fonturi aiurea...Nu-mi place
Designul mi se pare foarte aiurea....Culori prost alese, fonturi aiurea...Nu-mi place
nicio parere?
alte sugestii ??
Salut Radeon, incearca sa il mai finisezi la grafica pe ici colo...si bannerul acela din dreapta adsense pare in plus...incearca sa il integrezi mai bine in pagina...
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)