Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 17

Subiect: Noul dol

  1. #1
    Avatarul lui andreic
    andreic este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    35
    Data înscrierii
    21st October 2007
    Posturi
    55
    Putere Rep
    35


    Implicit Noul dol

    Am vazut azi ca a aparut o noua varianta pentru dol, magazinul online ce apartine de diverta. Voi ce parere aveti ? Personal cred ca arata destul de bine insa nu pot sa imi dau seama asupra impactului pe care il va avea.

  2. #2
    Avatarul lui w!ll
    w!ll este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    39
    Data înscrierii
    9th January 2007
    Locaţie
    Bucuresti
    Posturi
    1.389
    Putere Rep
    39


    Implicit

    Pune un print screen.
    Directory Listing Denied
    This Virtual Directory does not allow contents to be listed.

  3. #3
    Avatarul lui Bruzli
    Bruzli este deconectat Administrator
    Reputatie:
    44
    Data înscrierii
    25th April 2005
    Locaţie
    Oradea
    Vârstă
    47
    Posturi
    980
    Putere Rep
    44


    Implicit

    Citat Postat în original de w!ll Vezi Post
    Pune un print screen.
    Pune www in fata... nu merge fara la cat s-a investit... probabil se dubla investitia daca rezolvau si asta

  4. #4
    Avatarul lui w!ll
    w!ll este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    39
    Data înscrierii
    9th January 2007
    Locaţie
    Bucuresti
    Posturi
    1.389
    Putere Rep
    39


    Implicit

    Nu merge nici cu si nici fara www, am incercat deja asta inainte.

  5. #5
    Avatarul lui Bruzli
    Bruzli este deconectat Administrator
    Reputatie:
    44
    Data înscrierii
    25th April 2005
    Locaţie
    Oradea
    Vârstă
    47
    Posturi
    980
    Putere Rep
    44


    Implicit

    Din rds/romtelecom merge fara probleme.

  6. #6
    Avatarul lui w!ll
    w!ll este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    39
    Data înscrierii
    9th January 2007
    Locaţie
    Bucuresti
    Posturi
    1.389
    Putere Rep
    39


    Implicit

    Acum merge si la mine.
    Stiu ca vroiam sa cumpar ceva in urma cu o luna de pe dol.ro si am ramas surprins cat de urat arata designul acela.
    E ceva mai bine acum, dar tot nu ma impresioneaza.

  7. #7
    Avatarul lui Mar
    Mar
    Mar este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    34
    Data înscrierii
    3rd January 2008
    Locaţie
    Pitesti
    Vârstă
    49
    Posturi
    318
    Putere Rep
    34


    Implicit

    este foarte interesant din punct de vedere al functionalitatiii
    Servicii profesionale de optimizare site - 9 ani+ experienta

  8. #8
    Avatarul lui Tudi
    Tudi este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    38
    Data înscrierii
    30th December 2007
    Locaţie
    Cluj-Napoca
    Vârstă
    40
    Posturi
    1.581
    Putere Rep
    38


    Implicit

    Imi place foarte mult ca design si functionalitate. Dar nici mie nu imi merge cu http:// in fata si in Opera (pe care il folosesc eu si alti 4-5% din romani) se vede oribil, continutul zboara in toate partile, cand dau pe o categorie am un blank kilometric inaintea produselor (trebuie sa dau scroll vertical vreo 5-6 ecrane). A fost lansat fara testing sau prea repede. Pacat, pentru ca mi se pare ca e un site cum rar gasesti la noi.

  9. #9
    Avatarul lui Toto
    Toto este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    48
    Data înscrierii
    14th June 2005
    Locaţie
    Bucuresti
    Posturi
    1.905
    Putere Rep
    48


    Implicit

    Intr-adevar.. rar gasesti un site atat de neglijent facut, cand vine vorba de o companie de nivelul dol... penibil sa iasa cu asa ceva pe piata - parere personala.

  10. #10
    Avatarul lui Tudi
    Tudi este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    38
    Data înscrierii
    30th December 2007
    Locaţie
    Cluj-Napoca
    Vârstă
    40
    Posturi
    1.581
    Putere Rep
    38


    Implicit

    Trebuia sa spun "ar fi putut fi un site cum rar gasesti la noi". La prima vedere e wow, la a doua si a treia e "de ce n-au mai asteptat putin pana sa-l scoata si sa-l finiseze?". Aaa, vin sarbatorile....

    Dar daca ai bagat un sfert de milion de dolari intr-un site, te mai cramponezi la un revenue spike cauzat de sarbatori ca sa grabesti scoaterea sa pe piata?

    Sigur, o sa para ca inca un thread de whining gelos, in care fiecare critica munca altuia. Dar pe alocuri proiectul asta merita aplaudat, pe alocuri chiar merita criticat.

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Noul format AdSense
    De turbo în forumul Adsense
    Răspunsuri: 4
    Ultimul Post: 5th April 2007, 12:18
  2. Noul Neogen
    De Toto în forumul Plagiat
    Răspunsuri: 13
    Ultimul Post: 17th September 2006, 12:50
  3. Noul Yahoo...
    De alfie în forumul Yahoo!
    Răspunsuri: 8
    Ultimul Post: 30th April 2006, 17:30
  4. Noul MSN
    De Razvan Pop în forumul Alte motoare de cautare
    Răspunsuri: 10
    Ultimul Post: 11th February 2005, 10:58

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •