Considerati ca era mai potrivit sa fi facut blog cu articole generale despre seo si sa pun si un forum ca subdomeniu ?
Considerati ca era mai potrivit sa fi facut blog cu articole generale despre seo si sa pun si un forum ca subdomeniu ?
Iti va fi foarte greu sa convingi userii sa se inregistreze si sa posteze pe forum. Daca pe un site de genul ala nu observa aproape nimeni ca nu e activitate foarte mare, pe forum oricine isi da seama ca nu sunt useri si ca nu are rost sa se inregistreze. Eu ma chinui de un an cu un forum atasat unui site de 100,000 vizite / zi si tot e foarte greu sa conving userii sa se inregistreze si sa fie activi. Pe langa asta am organizat si concursuri unde am dat premii destul de grase si tot se misca greu.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)