Ideea e ca Nichita are dreptate, iti incarci serverul degeaba cu tot felul de prostii.
Ideea e ca Nichita are dreptate, iti incarci serverul degeaba cu tot felul de prostii.
Poti sa dai de mine usor, @contact.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)