Este o alternativa la exemplul pe care l-am dat eu. Totusi, vad ca expresia pe care ai folosit-o este aceeasi cu cea pe care am folosit-o eu, asta nu inseamna ca nu stiu sa caut ci ca exista si alte motoare in care poti cauta. Eu am dat numai un exemplu. Si de ce sa ne prefacem ca nu vedem cand se stie foarte bine ca Google este folosit in prioritate.
Pe de alta parte, sustin opinia ta, si anume ca nu ar trebui sa fim tributari unui singur motor de cautare care sa detina monopolul. Libertatea de alege insa o are toata lumea.
Murphi este un motor bun (ca si multe altele probabil) dar cata lume il cunoaste?
wizzi


Răspunde cu citat