saltare
bine am picat..in picioare
saltare la toti ...nu as fi facut postul insa aparent trebuie...
soo..salutations
saltare
bine am picat..in picioare
saltare la toti ...nu as fi facut postul insa aparent trebuie...
soo..salutations
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)