20 de pachete si la mine daca mai e loc![]()
10 Pachete la mine te rog cand imi vine Randul cu plata prin paypal, iar daca accepti plata prin Western as vrea 25 de pachete nu 10. Dar asta doar daca accepti plata prin western, daca nu raman la 10 pachete.
tosin.
vreau si eu 2 pachete.. mersi![]()
Comand si eu 10 pachete. Cred ca anul asta e ocupatFa o lista cu "Inscrieri pentru 2014"!
cand imi vine randul vreau si eu 5 pachete te rog.
Vreau si eu ce a mai ramas![]()
Am numarat peste 100 de pachete, programari pentru doi ani, nu vreau sa fiu carcotas dar oare va mai exista facebook peste atata timp?
Daca da, promit ca o sa mai trec si eu pe-aici pentru un pachet, pana atunci mai astept sa vad ce se intampla...
Pai... si eu vreau doua. Daca se poate o estimare. Multumesc.
Sa mai ziceti ca nu se fac bani pe net.. a facut tipul pe putin 250E in cateva ore
50 de pachete vreau si eu. Astept un PM de la tine sa imi spui cand le putem face.
Multumesc.
Am un blog cu Amenajari Interioare
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)