Pagina 5 din 6 PrimulPrimul ... 3456 UltimulUltimul
Rezultate 41 la 50 din 57

Subiect: Fani facebook 2€/1000 fani

  1. #41
    Avatarul lui N.Paul
    N.Paul este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    29
    Data înscrierii
    9th May 2012
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    33
    Posturi
    439
    Putere Rep
    29

    Implicit

    Citat Postat în original de lawrians Vezi Post
    1 pachet - 1 saptamana? Deci cele 50 de pachete ale mele vor dura 50 de saptamani?
    Si va trebui sa astept pana le primesc...inca vreo 120 de saptamani?
    Teoretic DA. Nu pot să vă spun că livrez 1 pachet în 3 ore și apoi să nu mă țin de cuvânt. Pot apărea probleme, oamenii pot ieși pe afară că tot e frumos..de aceea iau o săptămână ca și un fel de siguranță. Din testele pe care le-am făcut 1000 de fani se realizează mult mai repede, acuma doar timpul le știe pe restul
    ░▒▓█▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀█▓▒░

  2. #42
    Avatarul lui Tom
    Tom
    Tom este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    131
    Data înscrierii
    25th September 2010
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    48
    Posturi
    3.169
    Putere Rep
    131

    Implicit

    Citat Postat în original de lawrians Vezi Post
    1 pachet - 1 saptamana? Deci cele 50 de pachete ale mele vor dura 50 de saptamani?
    Si va trebui sa astept pana le primesc...inca vreo 120 de saptamani?
    )

    Datorita faptului ca vine Vara, eu cred ca cei care se uita la filme "zi de zi", aleg doar weekend, daca nu cumva au balci in sat. Asa ca 1 pachet dureaza cam 1 sapt. Deci cele 170 de sapt sunt realiste. In iarna, dec+, se pot livra si 3-4 pachete pe sapt.

    Deci eu prind iarna 2016. Sper sa mai am ce promova atunci.

    Citat Postat în original de N.Paul Vezi Post
    Teoretic DA. Nu pot să vă spun că livrez 1 pachet în 3 ore și apoi să nu mă țin de cuvânt. Pot apărea probleme, oamenii pot ieși pe afară că tot e frumos..de aceea iau o săptămână ca și un fel de siguranță. Din testele pe care le-am făcut 1000 de fani se realizează mult mai repede, acuma doar timpul le știe pe restul
    Problema e alta, tu ai facut o oferta de "servicii", cu livrare in 2016. Eu o vad ca o problema de credibilitate. Avantaj Vali.D. Apropo, de ce nu scadeti preturile cei cu 10 euro? Aveti demonstratia clara ca se poate. O oferta de primavara? Un 3-4 euro mia de fani?

    Paul, nu te vad bine! Astept sa vad cand se livreaza primele 10 pachete, ca sa-mi retrag cererea.
    Nu trimite PM cu intrebari, posteaza pe forum! Nu ofer sfaturi, audit sau raspunsuri pe PM.

  3. #43
    Avatarul lui valentino
    valentino este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    33
    Data înscrierii
    28th March 2011
    Locaţie
    Iasi
    Vârstă
    38
    Posturi
    667
    Putere Rep
    33

    Implicit

    Citat Postat în original de Tom Vezi Post
    )

    Datorita faptului ca vine Vara, eu cred ca cei care se uita la filme "zi de zi", aleg doar weekend, daca nu cumva au balci in sat. Asa ca 1 pachet dureaza cam 1 sapt. Deci cele 170 de sapt sunt realiste. In iarna, dec+, se pot livra si 3-4 pachete pe sapt.

    Deci eu prind iarna 2016. Sper sa mai am ce promova atunci.
    Eu cred ca vara e vacanta + concedii si lumea se uita mai des la filme decat acum cand are de munca. Stiu din propria mea experienta, aveam zile in vacanta in care stateam de dimineata pana seara la filme. Probabil nu s`a schimbat nimic in ultimii ani. Deci mai ai o sansa pentru 2015
    Prind toate reducerile de pe www.redumag.ro

  4. #44
    Avatarul lui lawrians
    lawrians este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    30
    Data înscrierii
    26th April 2011
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    41
    Posturi
    264
    Putere Rep
    30

    Implicit

    Daca mai lasi mult oferta deschisa o sa ai de munca pt. toata viata
    Am un blog cu Amenajari Interioare

  5. #45
    Avatarul lui N.Paul
    N.Paul este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    29
    Data înscrierii
    9th May 2012
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    33
    Posturi
    439
    Putere Rep
    29

    Implicit

    Citat Postat în original de lawrians Vezi Post
    Daca mai lasi mult oferta deschisa o sa ai de munca pt. toata viata
    Am și zic că nu mai preiau comenzi, încă de ieri. Dacă voi tot ați continuat să faceți rând la magazin, cu toate că e închis - este problema voastră. Momentan, doar cei care au postat pe forum vor primi like-urile așa cum am stabilit. Restul așteptați sau pur și simplu renunțați. Am făcut o ofertă și am expus foarte clar care sunt termenii pe care îi accept. Deci, VĂ ROG, nu veniți cu aiureli și condiții impuse de voi, și aici fac referire la momentul când vă va veni rândul.

    Ca să fie clar încă o dată, momentan doar cei care au postat pe forum până când am spus că nu mai preiau comenzi își vor primi like-urile. Apoi, urmează și alții și tot așa, dar asta în funcție de timpul meu.

    PS: Da, este vară, lumea se uită mai puțin la filme și ascultă mai puțin muzică pe PC, petrecându-și vremea mai mult pe afară. Confirm cele spuse !
    ░▒▓█▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀█▓▒░

  6. #46
    Avatarul lui matei
    matei este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    44
    Data înscrierii
    6th October 2010
    Vârstă
    37
    Posturi
    888
    Putere Rep
    44

    Implicit

    Mie a inceput sa imi trimita ceva fani. Sunt ok, reali. Revin cu un update la final.
    Ma ocup si cu testare manuala/automata.
    PS:Vand advertoriale ieftine pe site cu profil medical.

  7. #47
    Avatarul lui lawrians
    lawrians este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    30
    Data înscrierii
    26th April 2011
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    41
    Posturi
    264
    Putere Rep
    30

    Implicit

    Chiar nu vazusem ca nu mai preiei comenzi. Sorry.
    Oricum...inca ramane valabil, astept sa ma contactezi pentru cand imi vine randul cu cele 50 de pachete.
    Am un blog cu Amenajari Interioare

  8. #48
    Avatarul lui Tom
    Tom
    Tom este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    131
    Data înscrierii
    25th September 2010
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    48
    Posturi
    3.169
    Putere Rep
    131

    Implicit

    Citat Postat în original de N.Paul Vezi Post
    Am și zic că nu mai preiau comenzi, încă de ieri. Dacă voi tot ați continuat să faceți rând la magazin, cu toate că e închis - este problema voastră. Momentan, doar cei care au postat pe forum vor primi like-urile așa cum am stabilit. Restul așteptați sau pur și simplu renunțați. Am făcut o ofertă și am expus foarte clar care sunt termenii pe care îi accept. Deci, VĂ ROG, nu veniți cu aiureli și condiții impuse de voi, și aici fac referire la momentul când vă va veni rândul.

    Ca să fie clar încă o dată, momentan doar cei care au postat pe forum până când am spus că nu mai preiau comenzi își vor primi like-urile. Apoi, urmează și alții și tot așa, dar asta în funcție de timpul meu.
    Unde ai spus? link pls.
    Nu trimite PM cu intrebari, posteaza pe forum! Nu ofer sfaturi, audit sau raspunsuri pe PM.

  9. #49
    Avatarul lui lawrians
    lawrians este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    30
    Data înscrierii
    26th April 2011
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    41
    Posturi
    264
    Putere Rep
    30

    Implicit

    Citat Postat în original de Tom Vezi Post
    Unde ai spus? link pls.
    Fani facebook 2€/1000 fani

    nici eu nu vazusem..
    Am un blog cu Amenajari Interioare

  10. #50
    Avatarul lui AntonioTony
    AntonioTony este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    65
    Data înscrierii
    9th February 2011
    Locaţie
    Brasov
    Vârstă
    44
    Posturi
    1.090
    Putere Rep
    65

    Implicit

    Pentru ca nu se astepta nimeni sa opreasca comanda dupa 3000 de fani de aia nu am vazut niciunul ..

    Nici eu nu vazusem ..
    Ma gasiti pe www.SeoPower.ro.

Pagina 5 din 6 PrimulPrimul ... 3456 UltimulUltimul

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. De vanzare fani (like-uri) facebook
    De Calin B în forumul Servicii web / Jobs
    Răspunsuri: 27
    Ultimul Post: 26th September 2013, 00:17
  2. Răspunsuri: 1
    Ultimul Post: 1st February 2013, 10:51
  3. Fani Facebook !
    De onshop în forumul Servicii web / Jobs
    Răspunsuri: 0
    Ultimul Post: 13th December 2012, 12:02
  4. Club Facebook cu 32.000 de Fani
    De Roland în forumul Website-uri
    Răspunsuri: 7
    Ultimul Post: 27th June 2012, 18:26
  5. Facebook - mai multi fani !
    De edy12006 în forumul Servicii web / Jobs
    Răspunsuri: 20
    Ultimul Post: 17th March 2012, 14:44

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •