
Postat în original de
Krumel
As prefera sa nu ma treceti pe lista, eu oricum marchez ca spam tot ce e inutil indiferent cine scrie. Nu trimiteti oamenii aiurea.

Iar lista asta n-ar trebui sa fie publica, nu toata lumea stie sa obtina un link de pe un blog dofollow iar pentru asta sint marcati ca spam. Think about it.
Te-am scos din lista. Referitor la publicarea listei, eu cred ca este ok, pentru cine stie cum sa o foloseasca. Nu incurajam spamul prin aceasta practica, vrem doar sa punem la dispozitie o lista celor ce au nevoie. Sunt multe siteuri care pun la dispozitie o astfel de lista, noi doar am filtrat blogurile din acestea, creand o lista cu cele mai ok.
Într-o zi, riscând, poți să rămâi fericit pentru toată viața !
Contează ce produci nu cine pretinzi a fi.