Citat Postat în original de mike_ppc Vezi Post
Bine ai venit, Ionut!
Apropo de AdSense, mai ales daca nu faci asta de mult: mare atentie - sa nu fii banat !
lol deja m au banat (de 2 ori ) am incercat sa schimb ip-ul de fiecare data cand faceam clicuri si sa elimin cache-ul ........din pacate.....m au prins.....oricum am inteles ca numai "jucand cinstit" poti sa faci ceva cu adsense