Salut ! Ma numesc Ionut, am 22 , locuiesc in Italia.....lucrez ca tecnic la o firma de calculatoare....sunt platit prost :) si incerc sa imi cresc veniturile din adsense...:))
Versiune printabilă
Salut ! Ma numesc Ionut, am 22 , locuiesc in Italia.....lucrez ca tecnic la o firma de calculatoare....sunt platit prost :) si incerc sa imi cresc veniturile din adsense...:))
Iti urez spor la facut bani cu adsense-ul.O sa fii dependent de seopedia :))!
Bine ai venit, Ionut!
Apropo de AdSense, mai ales daca nu faci asta de mult: mare atentie - sa nu fii banat !