Salut ! Ma numesc Ionut, am 22 , locuiesc in Italia.....lucrez ca tecnic la o firma de calculatoare....sunt platit prostsi incerc sa imi cresc veniturile din adsense...
![]()
Salut ! Ma numesc Ionut, am 22 , locuiesc in Italia.....lucrez ca tecnic la o firma de calculatoare....sunt platit prostsi incerc sa imi cresc veniturile din adsense...
![]()
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)