Domnilor,eu am vrut doar sa va atentionez cu pp .Daca ma credeti sau nu,e problema voastra.Dar sincer...nu va doresc sa fiti in situatia mea.Bafta...
Domnilor,eu am vrut doar sa va atentionez cu pp .Daca ma credeti sau nu,e problema voastra.Dar sincer...nu va doresc sa fiti in situatia mea.Bafta...
Momentan este/sunt 3 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 3 vizitatori)