Pagina 41 din 51 PrimulPrimul ... 313940414243 ... UltimulUltimul
Rezultate 401 la 410 din 506

Subiect: Lista Directoare Romanesti de Articole

  1. #401
    Avatarul lui sir_tisma
    sir_tisma este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    25
    Data înscrierii
    2nd November 2010
    Locaţie
    Cluj-Napoca
    Posturi
    112
    Putere Rep
    25


    Implicit

    Salut, articolul a fost publicat.

    In atentia colegilor de pe forum, daca trimiteti articole si nu sunt publicate dati-mi PM.

    Citat Postat în original de Minta Florin Vezi Post
    @sir_tisma: Am adaugat si eu un articol in directorul tau(articole.pro) acum 10 zile. In termeni si condidii n-am gasit scris pe nicaieri o perioada media pana la aprobare. As vrea sa stiu daca se aproba sau daca nu sa fug cu el in alta parte.
    Director de articole -> articole.pro
    Vezi cele mai noi trailere in format high definition.

  2. #402
    Avatarul lui adrian_gpj
    adrian_gpj este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    19
    Data înscrierii
    14th April 2014
    Locaţie
    Cluj
    Posturi
    89
    Putere Rep
    19


    Implicit

    Scuze de off-topic, oarecum...fiindca nu adaug un director in lista, dar....am o intrebare.

    De ce se fac atatea directoare daca nu li se acorda atentia cuvenita?, multe cu acelasi template cum a sesizat nRazvan mai sus, acelasi text pe ele copiat de la unul la altul .
    Personal am vazut decat 2-3 directoare mai de Doamne ajuta in rest toate o apa si un pamant , risipa de bani.... , dar bine este doar o parere.
    Ultima modificare făcută de adrian_gpj; 9th May 2014 la 10:46. Motiv: pofta mare de litere:D

  3. #403
    Avatarul lui Minta Florin
    Minta Florin este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    13th April 2013
    Vârstă
    34
    Posturi
    19
    Putere Rep
    0


    Implicit

    Iti multumesc. Chiar imi palce directorul tau, e diferit de ceea ce gasesti la tot coltul, singurul minus care il are este trimiterea articolelor, unde n-am editor sau contorizare de cuvinte.

  4. #404
    Avatarul lui Robert
    Robert este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    94
    Data înscrierii
    7th August 2007
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    46
    Posturi
    4.027
    Putere Rep
    94


    Implicit

    Citat Postat în original de adrian_gpj Vezi Post

    De ce se fac atatea directoare daca nu li se acorda atentia cuvenita?, multe cu acelasi template cum a sesizat nRazvan mai sus, acelasi text pe ele copiat de la unul la altul .
    Personal am vazut decat 2-3 directoare mai de Doamne ajuta in rest toate o apa si un pamant , risipa de bani.... , dar bine este doar o parere.
    Ce intelegi prin "atentia cuvenita"? Directoarele sunt resurse gratuite si se incadreaza in categoria siteurilor care nu produc decat dureri de cap. Ai administrat/ administrezi vreun director de articole? Banuiesc ca nu, in vreme ce faci asemenea afirmatii.
    Daca te pot ajuta cu un sfat sau daca doresti o oferta de optimizare pentru siteul tau, da-mi un mesaj!

  5. #405
    Avatarul lui adrian_gpj
    adrian_gpj este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    19
    Data înscrierii
    14th April 2014
    Locaţie
    Cluj
    Posturi
    89
    Putere Rep
    19


    Implicit

    Citat Postat în original de robyroy Vezi Post
    Ce intelegi prin "atentia cuvenita"? Directoarele sunt resurse gratuite si se incadreaza in categoria siteurilor care nu produc decat dureri de cap. Ai administrat/ administrezi vreun director de articole? Banuiesc ca nu, in vreme ce faci asemenea afirmatii.
    Administrez doua directoare de linkuri.... stiu ce implica , cea mai mare batalie este cea impotriva spam-ului . Odata rezolvata acesta problema nu cred ca este bataie de cap sa acorzi timpul necesar aprobarii articolelor/linkurilor.

  6. #406
    Avatarul lui Serban Cristian
    Serban Cristian este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    79
    Data înscrierii
    1st November 2007
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    46
    Posturi
    4.328
    Putere Rep
    79


    2 out of 2 members found this post helpful.

    Implicit

    sigur, du te si citeste vreo 10 articole, apoi verifica daca nu au fost publicate/copiate, apoi verifica meta, apoi daca e categoria exact. Dap, este exact ca si la linkuri

  7. #407
    Avatarul lui Benko Zoltan
    Benko Zoltan este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    22
    Data înscrierii
    18th March 2013
    Vârstă
    51
    Posturi
    359
    Putere Rep
    22


    Implicit

    Citat Postat în original de adrian_gpj Vezi Post
    De ce se fac atatea directoare daca nu li se acorda atentia cuvenita?, multe cu acelasi template cum a sesizat nRazvan mai sus, acelasi text pe ele copiat de la unul la altul .
    Personal am vazut decat 2-3 directoare mai de Doamne ajuta in rest toate o apa si un pamant , risipa de bani.... , dar bine este doar o parere.
    Sunt directoare de articole de calitate si directoare de articole spamate.
    Template = dupa parerea mea este cea mai mica problema, chiar nesemnificativa
    Structura/categorii/descrieri = constructia siteului care trebuie sa fie originala sa nu fie depistat ca dublicate
    Directoarele web au fost la moda in perioada in care nu s-a tinut cont de continut propriu asa ca ele sunt siteuri cu descrieri dublicat. Neavand continut unic ele pot fi cauzatoare de probleme. Cum mai nou este mai importanta calitatea decat cantitatea la linkuri asa ca este important sa tinem cont de unde facem rost de un link si sa incercam pe cat se poate sa ne asiguram ca aceste surse nu vor deveni in timp o sursa nociva. De aceea directoarele de articole in majoritatea cazurilor au continut original, articolele nu sunt acceptate daca nu sunt originale. Personal daca depistez pe cineva ca pune articole copiate sau trimise in mai multe locuri ii sterg articolul si chiar si contul din directorul meu. Daca iti faci un director de articole practic faci o favoare la detinatorii de siteuri care pot primi contra un articol de calitate un backlink si nu o faci ca sa castigi bani.

  8. #408
    Avatarul lui Sorin Frumuseanu
    Sorin Frumuseanu este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    62
    Data înscrierii
    2nd August 2005
    Locaţie
    Orsova
    Vârstă
    51
    Posturi
    3.946
    Putere Rep
    62


    Implicit

    Hotarat tare colegul Vezi Profil: crystalzone - SeoPedia Forum - Comunitate SEO si SEM
    Nici nu am apucat sa-i dau pm pana am vazut notificarile in email.
    Recomand.

    Otoplastia
    Micsorare sani
    Credinta la institutiile specializate. Aici facem Servicii de seo
    Mi se spunea 1nesco

  9. #409
    Avatarul lui zuuup
    zuuup este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    26
    Data înscrierii
    12th October 2013
    Locaţie
    Cluj-Napoca
    Vârstă
    35
    Posturi
    96
    Putere Rep
    26


    Implicit

    activinfo,ro

    Pagina suspendata. Stie cineva motivul? O sa mai revina? Putem anunta cumva proprietarul?

  10. #410
    Avatarul lui adrian_gpj
    adrian_gpj este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    19
    Data înscrierii
    14th April 2014
    Locaţie
    Cluj
    Posturi
    89
    Putere Rep
    19


    1 out of 1 members found this post helpful.

    Implicit

    Incapand de ieri a fost deschis un nou portal romanesc infozoom.ro, portal care isi doreste a fi un director al celor mai importante locatii din romania cat si al celor mai importante magazine online din romania.
    Intentionam sa crestem si prin publicarea de articole unice din diverse domenii , devenind astfrel un Director de Articole.
    Asadar pentru cine doreste, poate propune articole spre publicare .
    In cazul in care indeplineste conditiile de acceptare, articolul este publicat in maxim 48 de ore.
    Va asteptam cu articole !

Pagina 41 din 51 PrimulPrimul ... 313940414243 ... UltimulUltimul

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Lista directoare web romanesti active
    De tataraseni în forumul Directoare romanesti
    Răspunsuri: 23
    Ultimul Post: 10th December 2018, 06:56
  2. o lista seo cu circa 700 directoare romanesti de 3 ani
    De gherghe22 în forumul Directoare romanesti
    Răspunsuri: 11
    Ultimul Post: 11th January 2011, 22:54
  3. Lista directoare romanesti !
    De Lungu în forumul Directoare romanesti
    Răspunsuri: 9
    Ultimul Post: 6th January 2008, 22:50
  4. Lista completa directoare romanesti?
    De ferasrl în forumul Directoare romanesti
    Răspunsuri: 26
    Ultimul Post: 23rd July 2007, 10:37
  5. Lista Directoare Web Romanesti
    De Razvan Pop în forumul Directoare romanesti
    Răspunsuri: 0
    Ultimul Post: 15th October 2004, 21:34

Etichete pentru acest subiect

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •