Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 20

Subiect: E-reclama - alta clona dupa google/neogen

Afișare hibrid

  1. #1
    Avatarul lui tataraseni
    tataraseni este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    44
    Data înscrierii
    15th July 2005
    Locaţie
    Brasov
    Posturi
    1.482
    Putere Rep
    44


    Implicit E-reclama - alta clona dupa google/neogen

    Sper sa nu fie a nici unuia de pe aici site-ul www. e-reclama. ro
    La aspectul reclamelor e leit neogen, o fi folosind acceasi solutie ca neogen ?

    Ce script clona au folosit ca ma intereseaza si pemine

  2. #2
    Avatarul lui zetas
    zetas este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    26th September 2006
    Vârstă
    45
    Posturi
    4
    Putere Rep
    0


    Implicit

    Chiar daca este o clona partea buna e ca incepe si la noi sa apara concurenta si poate vor aparea biduri si o targetare mai buna a reclamei...am incercat mai demult neogen si rezultatele au fost dezastruoase si lasand la o parte bidurile care e normal sa fie mai mici ca la adsense reclamele nu sunt targetate si CTR tinde spre zero

  3. #3
    Avatarul lui tataraseni
    tataraseni este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    44
    Data înscrierii
    15th July 2005
    Locaţie
    Brasov
    Posturi
    1.482
    Putere Rep
    44


    Implicit

    Am mai descoperit pentru cel interesati click-uri.com

  4. #4
    Avatarul lui lbordea
    lbordea este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    38
    Data înscrierii
    24th November 2005
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    46
    Posturi
    118
    Putere Rep
    38


    Implicit

    Cine a auzit de dublarea costurilor la Neogen pe click de la 0.025 la 0.05 euro? Sau e doar e vorba asa din vant spusa in momentul in care Arbomedia e aproape gata de lansarea de publicitate contextuala?!?
    Tot ce va doriti, sa fie al vostru!
    Revista presei - Stiri zilnice - Stiri vedete

  5. #5
    Avatarul lui lixor
    lixor este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    41
    Data înscrierii
    11th February 2005
    Locaţie
    craiova
    Vârstă
    48
    Posturi
    415
    Putere Rep
    41


    Implicit

    Citat Postat în original de lbordea Vezi Post
    Cine a auzit de dublarea costurilor la Neogen pe click de la 0.025 la 0.05 euro?
    pai n-a fost 5 centi dintotdeauna?!? zic asta pt. ca 2.5 centi primim pe click cei care facem parte din sistemul "neogen asociati". iar cistigul cred ca se imparte 50-50

  6. #6
    Avatarul lui Alex Dumitru
    Alex Dumitru este deconectat Administrator
    Reputatie:
    64
    Data înscrierii
    20th April 2006
    Locaţie
    Pitesti / Bucuresti
    Vârstă
    37
    Posturi
    3.339
    Putere Rep
    64


    Implicit

    la neogen oare de ce nu functioneaza sistemul adwords, cu bidurile, si e bid fix ?
    poate asa oferea lumea mai mult

  7. #7
    Avatarul lui alfie
    alfie este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    38
    Data înscrierii
    22nd September 2005
    Posturi
    126
    Putere Rep
    38


    Implicit

    S-a trimis Newsletter in care se spune ca din 15 asociatii Neogen o sa primeasca 5 centi in loc de 2,5. Desigur, si pentru advertiseri, preturile or sa se dubleze

  8. #8
    Avatarul lui lbordea
    lbordea este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    38
    Data înscrierii
    24th November 2005
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    46
    Posturi
    118
    Putere Rep
    38


    Implicit

    se pare ca eu nu am primit inca newsletter-ul - nu ar fi rau totusi sa fie asa din punctul de vedere al "asociatilor" - astept insa ArboContext, hmmmm
    Tot ce va doriti, sa fie al vostru!
    Revista presei - Stiri zilnice - Stiri vedete

  9. #9
    Avatarul lui lixor
    lixor este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    41
    Data înscrierii
    11th February 2005
    Locaţie
    craiova
    Vârstă
    48
    Posturi
    415
    Putere Rep
    41


    Implicit

    am primit si eu azi newsletterul. insa zice doar de CPC nu si de CPM. presupun ca preturile vor ramine aceleasi.

    si inca ceva, pe asociati.neogen.ro scrie pe rindul din mijloc "Reclama CPM (cost per mie afisari)... veti castiga 50% din sumele platite de advertiseri (in prezent, pretul minim e 2 euro/CPM)". la mine in cont apare ca primesc 50 centi pe mia de afisari si nu un euro. ori vor sa schimbe si aici preturile si deja au facut modificarea pe prima pagina a site-ului ori... nu stiu... la voi cum sunt calculele?

  10. #10
    Avatarul lui FireEyes
    FireEyes este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    40
    Data înscrierii
    22nd October 2005
    Locaţie
    Bucuresti
    Posturi
    962
    Putere Rep
    40


    Implicit

    lixor, sunt campanii care inca nu s-au incheiat la pretul vechi, de aceea nu iti iese tie bine calculul. am vorbit eu cu ei (neogen)
    Radio live | Taxi
    text ce tine loc de imagine ;)

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. google poate bana dupa IP ??
    De giovanni12345 în forumul Discutii generale privind optimizarea si motoarele de cautare
    Răspunsuri: 10
    Ultimul Post: 20th March 2013, 15:27
  2. clona website
    De silcamataru în forumul Plagiat
    Răspunsuri: 4
    Ultimul Post: 3rd June 2009, 09:26
  3. Ofer 250 RON pentru o clona de site
    De sorin02 în forumul Servicii web / Jobs
    Răspunsuri: 1
    Ultimul Post: 14th August 2007, 07:40
  4. Reclama google
    De jeremy în forumul Adsense
    Răspunsuri: 3
    Ultimul Post: 22nd March 2007, 07:34
  5. google nu ma vede nici dupa 1 luna
    De kleampa în forumul Google
    Răspunsuri: 7
    Ultimul Post: 7th July 2006, 16:01

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •