Eu m-am mutat de la Webfactor la Simplenet pe un pachet similar ca preț. M-am mutat pentru că WBF avea timp mare de răspuns la server, iar asta îmi dădea peste cap viteza de încărcare a blogului - când le-am spus, mi-au zis să achiziționez un pachet mai mare dacă vreau timp de răspuns mai mic. Mergeți pe Simplenet pentru Wordpress, se mișcă foarte bine.