eu am dreamhost si webfaction.
recomand webfaction.
eu am dreamhost si webfaction.
recomand webfaction.
ambele, hostgator mai putin daca o sa ai trafic mare, sa zic peste 5000 unici, depinde si de site, script, load si altele.
Tocmai mi-am luat teapa cu webfaction ca n-au cpanel, au ceva mai apropiat de VPS si e un "pain in the ass" sa faci addon domains.
Daca tot ii recomanzi poti sa-mi spui si mie care sunt pasii cand faci un addon, ca sunt aproape sa renunt la ei.
Plus ca pe forumul de support raspunsurile sunt in doi peri, de ex intreba unul de ce nu baga cpanel si i-au raspuns ca sunt prea buni, sau fac trimitere la documentatie in loc sa dea un raspuns direct.
Edit: nvm, am reusit intr-un final. E naspa sa faci intr-o ora ceva ce trebuia sa ia 1 minut.
Ultima modificare făcută de big; 15th December 2009 la 12:23.
Those were fast strange times and we worked in fast strange ways.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)