Multumesc mult pentru raspuns, Aurel.
Ar trebui sa adaug asta in .htaccess si sa las ce era acolo, sau sa sterg totul si sa las numai cele patru linii?
Multumesc mult pentru raspuns, Aurel.
Ar trebui sa adaug asta in .htaccess si sa las ce era acolo, sau sa sterg totul si sa las numai cele patru linii?
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)